Motorový tandemový let


Zoberieme Vás na vyhliadkový let pohodlnou motorovou trojkolkou priamo zo zeme. Motorový tandemový let je vhodný pre každého, kto chce spoznať prvé pocity odpútania sa od zeme a letieť vzduchom na padákovom klzáku v malej výške za pomoci motorovej tandemovej trojkolky. Letí sa spoločne s tandem pilotom vo výške max 300 m nad terénom. Obrovská výhoda je možnosť štartovať na všetky smery vetra. Splňte sebe alebo Vášmu blízkemu sen a vyskúšajte motorový tandemový let .

 OBJEDNÁVKA 


 

Lietame vprípade vhodných a bezpečných poveternostných podmienok. Nevhodná je nízka oblacnost, silný nárazový vietor a zrážky.
Žilina – Turie od 1.4 do 31.10.
Martin – letisko od 1.4 do 31.10 
Prípadné iné terény po dohode s pilotom.


 

Dlžka letu je 20 minút. Každý shmotnostou od 30 do 100kg. V prípade neplnoletého/tej je potrebný písomný súhlas rodiča.

 


Športové oblečenie, obuv primerané ročnému obdobiu. Doporučujeme slnečné okuliare a v zimných mesiacoch rukavice. Nepotrebujete žiadne lekárske vyšetrenie ani potvrdenie.


Pred letom pilot pasažiera poučí o štarte a pristáti, zapne ho do sedačky, pripraví padákový klzák a vo vhodnom okamžiku odštartujú. Počas letu sedí pasažier vpredu pred pilotom, ktorý za ním riadi klzák a motorovú trojkolku. Pri pristávaní pilot spomalí let, brzdí klzák a pomaly pristáva.

 


Všetci naši tandemový piloti majú licenciu tandemového pilota vydanú LAA SR . Okrem toho že vlastnia tieto licencie sú aj inštruktori, alebo inšpektori paraglidingu s mnohoročnými skúsenostami v lietaní standemovým klzákom. Taktiež majú výbornú znalost miestnych poveternostných podmienok. Každý tandemový klzák (padák) má platnú poistku proti tretej osobe, poistenie pasažiera pre prípad nehody a kompletnú dokumentáciu na jeho prevádzku.Všetky tandemové lety vykonávame na klzákoch (padákoch) špickových výrobcov AXIS, ktoré sú konštruované priamo na túto prevádzku,sú testované vtestovacom stredisku amajú EN certi káciu.

 

 


Cena letu zahŕňa:
– zapožičanie výstroja
– poistenie proti škodám spôsobeným tretej osobe
– poistenie pasažiera pre prípad nehody