Speedglide tandemový let


Zabudnite na klasickú lyžovačku a vyskúšajte tandemový let na rýchlom a dynamickom speedglidovom krídle v krásnom prostredí Vysokých Tatier. Letí sa spoločne s tandem pilotom vo výške od 0 do 50m nad terénom. Splňte sebe alebo Vášmu blízkemu sen a vyskúšajte Speedglide tandemový let .

 OBJEDNÁVKA 


 

Lietame vprípade vhodných a bezpečných poveternostných podmienok. Nevhodná je nízka oblacnost, silný nárazový vietor a zrážky.
Tatranská Lomnica – Lomnické sedlo počas zimnej sezóny. Potrebná je prevádzka lanoviek z Tatranskej Lomnice na Lomnické Sedlo 

 

Dĺžka letu je 3 x 5 minút.Každý shmotnostou od 40 do 80 kg. V prípade neplnoletého/tej je potrebný písomný súhlas rodiča.

 


Kompletnú lyžiarsku výbavu. (zimné oblečenie, lyžiarky, lyže, rukavice, okuliare, prilba) Nepotrebujete žiadne lekárske vyšetrenie ani potvrdenie.


Pred letom pilot pasažiera poučí o štarte a pristáti, zapne ho do postroja, pripraví speedglide klzák a vo vhodnom okamžiku odštartujú za pomoci lyží. Počas letu sedí pasažier vpredu pred pilotom, ktorý za ním riadi klzák. Pristátie je ešte jednoduchšie, pilot brzdí klzák a spoločne sa dotýkajú zeme približne takou istou rýchlosťou ako pri štarte.

 


Všetci naši tandemový piloti majú licenciu tandemového pilota vydanú LAA SR . Okrem toho že vlastnia tieto licencie sú aj inštruktori, alebo inšpektori paraglidingu s mnohoročnými skúsenostami v lietaní standemovým klzákom. Taktiež majú výbornú znalost miestnych poveternostných podmienok. Každý tandemový klzák (padák) má platnú poistku proti tretej osobe, poistenie pasažiera pre prípad nehody a kompletnú dokumentáciu na jeho prevádzku.Všetky tandemové lety vykonávame na klzákoch (padákoch) špičkových výrobcov AXIS, ktoré sú konštruované priamo na túto prevádzku,sú testované vtestovacom stredisku amajú EN certi káciu.

 

 


Cena letu zahŕňa:
– zapožičanie výstroja
– poistenie proti škodám spôsobeným tretej osobe
– poistenie pasažiera pre prípad nehody